czwartek, 1 czerwca 2023

Podsumowanie - maj

 Hej hej! 🤗 Maj za nami, tradycyjnie zatem mam dla Was podsumowanie. Miniony miesiąc zamykam 15 przeczytanymi książkami. A jak wyglądało to u Was? Czytaliście któryś z tych tytułów? A może macie w planach? Dajcie znać w komentarzu 😃 Podobne podsumowanie znajdziecie również na IG fb.

"Dyrektorka generalna" to zaskakujący, szokujący i bez wątpienia pełen emocji romans o trudnych, nie zawsze słusznych decyzjach, odzyskiwaniu pewności siebie, odbudowywaniu utraconego zaufania oraz sile prawdziwej miłości. Nienawiść, władza i pieniądze kontra miłość - co ostatecznie zwycięży? Sprawdźcie!
⭐9/10⭐"Dziewczyna z mojego nieba" to pełna ciepła, emocji, a przede wszystkim życiowa powieść przypominająca o tym, że o miłość trzeba walczyć, nie można spocząć na laurach. Czy dla wszystkich pisany jest happy end? Sprawdźcie!
⭐9/10⭐"To, co utracone" to wielowątkowa, poruszająca powieść o trudnym, zakazanym, a jednocześnie silnym uczuciu między przybranym rodzeństwem. To historia o zranionej duszy, tęsknocie, poświęceniu, walce o drugiego człowieka. To lektura drogowskaz, jak się nie pogubić wchodząc w dorosłe życie. Czy Charlotte i Julian, już jako dorośli ludzie dadzą sobie szansę na szczęście? Sprawdźcie! Ja będę długo pamiętać o tej książce. 
⭐9/10⭐
Miłość, cierpienie, tragedia i nadzieja przeplatają się w pełnej emocji i dramatyzmu powieści, która na długo pozostanie w mojej głowie. "Viva Dalia" to gorący, niebanalny, wielowymiarowy romans obyczajowy skąpany w promieniach słońca Malagi. Dacie się zaprosić i skraść Wasze serca Dalii i Samowi?
⭐9/10⭐"Diabeł nigdy nie prosi" to słodko-gorzka książka o odnajdywaniu szczęścia oraz własnego ja. To jedna z tych historii, która udowadnia, że każdy zasługuje na szczęście, tylko trzeba zaufać swojemu sercu. Czy uda się pokonać zło? Diabeł, Szatan, demon - co z tego wyniknie? Sprawdźcie!
⭐8/10⭐"Fantazje niewinnych lat" to tchnąca sentymentem, mądrością i wyjątkowym klimatem powieść o błędach młodości, przyjaźni, miłości, kobiecej sile i jej pragnieniach, tajemnicach, niespodziankach losu i odwadze, by zawalczyć o szczęście. Gościnne progi domu Pod Lipami zapraszają!
⭐9/10⭐"Zakochaj się jeszcze raz" to zaskakująca i przejmująca powieść o stawianiu czoła przeszłości, walce o siebie i swoje marzenia, trudnych wyborach, życiowych zmianach, sile przyjaźni, tajemnicach, popełnionych błędach, wyrzutach sumienia, próbie wybaczenia i nadziei na lepsze jutro. Sprawdźcie, czy warto dawać drugą szansę i czy każdy na nią zasługuje.
⭐9/10⭐"Gwiazda, która zgasła" to pełna emocji powieść o stracie, cierpieniu, wyrzutach sumienia. Dajcie zaprosić się w mroczne zaułki Bydgoszczy i jej bohaterów. Nie pożałujecie!
⭐9/10⭐
"Shadow" nie jest żadną słodką historią miłosną. Wyziera z niej morze bólu i cierpienia. To pełna emocji powieść o tym, jak wielki wpływ ma przeszłość i wychowanie na dorosłe życie człowieka. To książka o zgubnej sławie, niskim poczuciu wartości, osamotnieniu, ocenianiu po pozorach, odkrywaniu siebie i swoich uczuć. Sprawdźcie, co straci Dave, by docenić to, co posiada i co osiągnął. Czy upadła gwiazda rocka się podniesie? Czy wyjdzie z cienia?
⭐10/10⭐"Wygrana" to bez wątpienia niebanalna, zakręcona komedia romantyczna, która bawi do łez i pozwala na złapanie oddechu od przyziemnych spraw. Bawiłam się przednio, co i Wam polecam!
⭐8/10⭐"Uderz, skarbie, jeszcze raz" to pełna emocji komedia romantyczna o zapomnianych już książętach i księżniczkach. Realne życie to nie disneyowska bajka, ale może się mylę... i znajdzie się książę na białym koniu, który zechce uratować księżniczkę? Rajska wyspa czeka, abyście to sprawdzili! Kierunek: Pohako.
⭐8/10⭐"Topiąc stal" to pełna emocji historia, która miesza w głowie i boleśnie obnaża to, do czego zdolny jest człowiek. Tajemnicza Rodzina i ochroniarze czekają, byście ich poznali. Skusicie się? Ja polecam gorąco!
⭐9/10⭐"Happy Ever After" to pełna emocji, słodka, z leciutką nutką goryczy historia o niełatwym uczuciu, która zdobędzie każde romantyczne serce. Dużo humoru, wzruszeń, niepokoju, gorących scen, namiętności - cóż więcej mogę dodać? Sprawdźcie, czy ta bajka będzie miała szczęśliwy finał, a czarny charakter dostanie za swoje!
⭐9/10⭐
Kolejne love story? Nic z tych rzeczy! To gorrrąca, niebezpieczna i brutalna historia chorej zazdrości i obsesji uchylająca drzwi do zakazanego świata rozpusty... A wejść tam można tylko "Po zachodzie słońca". Odważysz się? A może wraz z Danicą zapragniesz sprawdzić, czy każdemu pisane jest szczęście i miłość?
⭐8/10⭐
"Zagubiona pszczoła" to pełna emocji, z gorzkim wydźwiękiem powieść, która wzrusza, daje nadzieję, skłania do głębokich refleksji. To historia o rodzinnych relacjach, skrywanych tajemnicach, straconych szansach, niespełnionych marzeniach, sensie życia, pokonywaniu trudności, podejmowaniu niełatwych decyzji, pragnieniu miłości i potrzebie czułości. Czy każdej z postaci będzie dane poczuć słodki smak miodu? Polecam to sprawdzić wybierając się do Mioduli! 🐝
⭐9/10⭐


Zaczytanego czerwca! 📚


9 komentarzy:

 1. Mam w planach przeczytać ostatnią z prezentowanych książek w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super podsumowanie, dzięki temu poznaje ciekawe książki w skrótach ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam tylko 6 książek, w tym Zagubioną pszczołę, którą tak jak Ty gorąco polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale kilka mam w planach. Gratuluję wyniku. przeczytałam 11 książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję owocnego miesiąca ❤️

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)