poniedziałek, 1 marca 2021

Luty - podsumowanie

 Hej hej! 😊 I luty za nami. Pora zatem tradycyjnie na podsumowanie. W minionym miesiącu udało mi się przeczytać 12 książek. A jak było u Was? Dajcie znać w komentarzu 😉

"Echo przeszłości" to poruszający, subtelny romans, który pokazuje, że miłość więcej daje niż zabiera. To powieść udowadniająca, że prawdziwych przyjaciół poznamy w momencie, kiedy wydaje się nam, że już nic dobrego na nas nie czeka. Czy Celia i James zawalczą o siebie? Sprawdźcie koniecznie!
⭐9/10⭐"Odwet. Zemsta mafii" to ostry, mocny, mroczny dark romans, który obezwładnia i wciąga w macki perwersyjnej gry niczym ruchome piaski. Gdzie kończy się granica między perwersją a znęcaniem? Czy kobieta w Czerwonej Sukience o sercu skutym czarnym lodem odważy się zawalczyć o siebie? Czy porzuci wygodnictwo na rzecz wolności i być może prawdziwej miłości? Sprawdźcie koniecznie!
⭐9/10⭐"Do ostatniej kropli krwi" to powieść erotyczna ociekająca od pierwszej do ostatniej strony krwią, pożądaniem, emocjami, kłamstwami, tajemnicami, niedomówieniami. To książka, w której do samego finału nic nie będzie pewne. To historia walki o normalność, lepszą przyszłość, uczciwość i miłość. I pamiętajcie: jest taka walka, której nie możecie przegrać! Nigdy!
⭐10/10⭐"Zawsze tylko ty" to życiowa powieść o szukaniu miłości i szczęścia, relacjach w związku, zazdrości, pochopnych decyzjach. Bardzo udany debiut, jestem ciekawa, co jeszcze czeka na Alicję, Pawła i Kamila. Czy z Kamilem to już tylko przywiązanie, a może jeszcze miłość? Sprawdźcie!
⭐8/10⭐"Coś więcej niż dotyk" to naszpikowany emocjami thriller psychologiczny odzierający czytelnika ze złudzeń. To kontrowersyjna, brutalna, szczera, pełna smutku i bólu powieść ukazująca jak łatwo jest pozbawić kogoś radości życia i niewinności. Zmusza do refleksji nad życiem i ludzkim postępowaniem. O jaki dotyk chodzi? Gdzie leży prawda? Sprawdźcie!
⭐8/10⭐"Wróć do mnie" to urzekająca i emocjonalna powieść przepełniona bólem i strachem, ale i promykiem nadziei na lepsze życie. To studium relacji międzyludzkich oraz więzi rodzinnych. To książka pokazująca, że nie należy bać się prosić o pomoc, gdy nam lub naszym bliskim dzieje się krzywda. To subtelna, romantyczna, ale i mocno angażująca historia o miłości. Gorąco polecam!
⭐9/10⭐"Zakres obowiązków" to niegrzeczny, kipiący gorącymi scenami i mrocznymi sekretami romans poza schematami. Zdecydowanie warto zaryzykować i zgrzeszyć z bohaterami! Bóg, Anioł, Diabeł - któremu dacie się porwać? A może wszystkim trzem? Ja po poznaniu tych wariatów, myślę że z każdego z nich chciałabym cząstkę dla siebie 😜
⭐9/10⭐"Amerykański sen" to pikantny romans z wątkiem sensacyjnym przyprawiającym czytelnika o szybsze bicie serca i skok adrenaliny. Czy Patrycji uda się wyleczyć złamane serce? A może Max zrozumie co w życiu liczy się najbardziej i zawalczy o Patrycję? I jaką cenę trzeba zapłacić za marzenia? Dajcie się porwać tej historii!
⭐8/10⭐"Złudne nadzieje" to coś więcej niż zwykły romans. To powieść zmuszająca do refleksji, do rozejrzenia się wokół. To książka, która ukazuje świat od tej brutalniejszej, bezwzględniejszej strony. Brudne interesy, mroczne sekrety, przemoc, niebezpieczeństwo i namiętność - to część z tego co na Was czeka.
⭐9/10⭐"Nawrócony" to pełna emocji powieść sensacyjna z wątkiem romantycznym udowadniająca, że każdy człowiek może się zmienić. Wszystko bowiem zależy od nas samych i osób, które staną na naszej drodze i wyciągną do nas pomocną dłoń. Czy Adam i Sara odnajdą szczęście? Tego Wam nie zdradzę.
⭐8/10⭐"Posiadanie" to niebezpieczna, intensywna, mroczna historia, która w sekundę porywa czytelnika w swoje macki i długo nie chce go puścić. Ciekawi jakie kłopoty czekają Sztuczkę z Los Muertos i Ponurego z Bedlam? Zapraszam do lektury!
⭐9/10⭐"Wystarczy chcieć" to pełna emocji, ale i melancholii powieść o miłości, samotności, wyrzutach sumienia, strachu o drugiego człowieka, bólu, odkrywaniu w sobie cech, o których nie miało się pojęcia. Jesteście ciekawi, który z mężczyzn zasługuje na zaufanie Patrycji? Książka może się spodobać wielbicielom "Pretty Woman". 
⭐9/10⭐Zaczytanego marca! 📚😃


26 komentarzy:

 1. ile książek do przeczytania dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja przeczytałam 11 książek. Zabrakło mi tych dwóch dni w tym miesiącu.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, cóż to za kolekcja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy czytelniczo miesiąc. Gratuluję serdecznie wyniku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny wynik. U mnie nieco słabiej, ale nie narzekam.Zaczytanego marca życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ❤ U Ciebie widzę, że powoli do przodu 😉

   Usuń
 6. Intensywny miesiąc zważywszy na jego "długość".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, marzec również na taki się zanosi 😉

   Usuń
 7. Świetny wynik! Mi udało się przeczytać 6 książek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny wynik. Gratulacje :) Sporo z tych ksiażek trafia w moje gusta :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że udany miesiąc za Tobą. Gratuluję aż 12 przeczytanych książek! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie pod względem czytania lity był bardzo mizerny...Same ciekawe tytuły widzę u Ciebie. Zainspiruję się na marzec :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby marzec był dla Ciebie bardziej czytelniczy 😃

   Usuń
 11. Gratuluję wyniku. ja przeczytałam 13. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Widzę, że u Ciebie luty też był zaczytany :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow, niesamowity wynik! Mi udało się przeczytać tylko jedną.. Opowieść podręcznej.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ładny wynik, u mnie udało się przeczytać 10 książek.
  Dobrych wyników w marcu ;)!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)