czwartek, 5 sierpnia 2021

The Postman. Miłosna przesyłka - Adriana Rak & Angelika Ślusarczyk [Zapowiedź patronacka]Miło mi poinformować, iż mój blog Sza! Teraz czytam objął patronatem medialnym powieść "The Postman. Miłosna przesyłka" duetu Adriana Rak i Angelika Ślusarczyk 💜

Premiera już 9 września!


OPIS WYDAWCY 👇

Czy zagubiony, skrzywdzony przez los mężczyzna jest odpowiednim kandydatem na partnera dla równie nieszczęśliwej kobiety?

Danka już od pierwszych chwil znajomości doskonale zdawała sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji znaleźli się oboje.
Ze względu na swoją przeszłość, młoda kobieta nie jest w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie - nawet tak wspaniałemu, jak Maciek.
Napełniona nadzieją daje jednak szansę tej niecodziennej relacji, jednakże z biegiem czasu uświadamia sobie, że nie jest w stanie stworzyć normalnego związku.

Maciej to miejscowy listonosz, który pewnego dnia poznaje JĄ - kobietę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Pomimo złych doświadczeń jest gotowy na nową miłość. Jego pewność siebie burzy jednak zachowanie Danki, która pomimo wielu zapewnień, nie jest zdolna do okazania mu uczuć.
Mężczyzna ten jest na tyle zdeterminowany, że postanawia zawalczyć o tę miłość.
W końcu kobiet takich, jak ona nie spotyka się na co dzień...

„The Postman. Miłosna przesyłka” to niezwykła, pełna emocji opowieść o tym, co w życiu najważniejsze: o miłości, o którą zawsze warto walczyć."


Skusicie się na tę książkę? 😉 


7 komentarzy:

 1. Nie czytałam nigdy romansu, w którym pojawiłby się listonosz, zaintrygowałaś mnie :D gratuluję patronatu! ♥️

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu, a co do książki, to poczekam na Twoją recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi intrygująco. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu. Jestem ciekawa, co napiszesz o tej książce.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)