piątek, 31 grudnia 2021

Grudzień - podsumowanie

 Hej hej! 😊 Grudzień dobiega ku końcowi, jak i cały rok. Tradycyjnie mam dla Was podsumowanie. W minionym miesiącu udało mi się przeczytać 16 książek. A jak było u Was? Czytaliście któryś z tych tytułów? Dajcie znać w komentarzu 😃 
Podobne podsumowanie znajdziecie również na IG sza_teraz_czytam i fb.

"Uzależniona" to obraz tego, jak nigdy nie powinien wyglądać żaden związek. To powieść o złych wyborach i trudnych relacjach międzyludzkich. To przykład tego, jak ważna jest równowaga między sercem a rozumem. Który z mężczyzn okaże się tym właściwym dla Natalii - Mateusz czy Michał? Sprawdźcie koniecznie!
⭐9/10⭐"Fatalne związki" to powieść pełna mrocznych sekretów, intryg, nienawiści, niebezpieczeństwa i trudnej przeszłości. To lektura nieidealna, z niestety nie do końca wykorzystanym potencjałem.
⭐6/10⭐Jeśli chcesz poczuć zapach tytułowej zgnilizny sięgnij po "Mursz". To niezaprzeczalnie nieprzewidywalny, ponury, hipnotyzujący thriller psychologiczny, po którym ciężko będzie Ci spokojnie zasnąć.
⭐9/10⭐"Zniewalający opiekun" to pełna emocji powieść o miłości, przyjaźni, trudnych relacjach rodzinnych, demonach przeszłości. Czy Hector zburzy mur, jaki wybudowała wokół siebie Lodowa Księżniczka? Sprawdźcie!
⭐9/10⭐"Miłość w płatkach śniegu" to powieść idealnie wpasowująca się w ramy okołoświąteczne. Bawi, porusza, zmusza do refleksji. Przyjaźń, miłość, troska i do tego ten romantyzm. Polecam gorąco!
⭐9/10⭐"Zemsta" to rollercoaster skrajnych emocji i uczuć, które łapią nas w swoje macki i nie chcą puścić. Złość, napięcie, smutek, radość - tu nie ma miejsca na bierność. Powieść mafijna w rewelacyjnym wydaniu, polecam!
⭐9/10⭐"Game over" to gorący trójkąt zbudowany z porządania i pasji. Co ostatecznie wygra - pożądanie czy rozsądek? Czy w tej nienawiści i złości możliwe jest wybaczenie i szczęśliwy finał? O tym już musicie przekonać się sami. Pewne jest jedno: gra zakończona!
⭐9/10⭐"Dzwonki, gwiazdki i słomki" to pełna ciepła, humoru i świątecznej atmosfery powieść o zachwycie wiejskiego życia. W sam raz na długie jesienno-zimowe wieczory. Polecam Waszej uwadze.
⭐7/10⭐"Jedyny dzień w roku" to ciepła, wzruszająca, pełna optymizmu i nadziei powieść o pragnieniach i wspomnieniach. To książka o szacunku do życia i ludzi, dobroci, miłości, ocenianiu po pozorach. To lektura udowadniajaca, że w święta możliwe jest wszystko, trzeba tylko dać sobie na to szansę. Czasem to my powinniśmy zrobić ten pierwszy krok...
⭐6/10⭐"Zupełnie inny cud" to otulająca ciepłym świątecznego klimatu powieść o przebaczeniu, pojednaniu, trudnych rodzinnych relacjach, marzeniach i pragnieniach. Polecam gorąco!
⭐8/10⭐"Zima w Pensjonacie pod Bukami" to pełen ciepła, świątecznej magii, zimowej aury i życiowej mądrości zbiór opowiadań. To doskonały wybór dla wielbicieli krótkiej formy literackiej. Wspaniale czułam się w Bieszczadzkim pensjonacie, i chętnie bym tam wstąpiła ponownie.
⭐9/10⭐"Śnieg otulił cię bielą" to powieść o siostrzanej miłości, rodzinnych tajemnicach oraz niszczącej sile namiętności i zbrodni. Czy prawda ujży światło dzienne? Sprawdźcie! I niech Was nie zwiedzie piękna świąteczna okładka książki. To, co się kryje na jej kartach zaskoczy Was niejednokrotnie!
⭐9/10⭐"Dżentelmen od święta" to pełna magii, tajemnic, humoru i odrobiny grozy powieść udowadniająca, że miłość zawsze zwycięży. Polecam fanom romansu historycznego, duchów oraz tym, którzy poszukują w literaturze czegoś świeżego.
⭐9/10⭐"Układanka" to poruszająca, intrygująca powieść wciągająca w wir wydarzeń i zawiłości. Będziecie chcieli poskładać w całości poszczególne jej elementy. Ale czy w ogóle jest to możliwe? Sprawdźcie!
⭐8/10⭐"Pionki" to niezwykle zajmująca powieść, w której prym wiedzie odpowiednia strategia, by odnieść sukces. Kto w tej grze będzie wygranym, a kto przegranym? Sprawdźcie! 
⭐8/10⭐To intrygująca, pełna skrajnych emocji powieść, w której karty rozdaje "Joker". Łatwo można wpaść w ślepy zaułek... Aż sama w pewnym momencie zaczęłam się rozglądać czy i mnie też ktoś nie obserwuje.
⭐9/10⭐


Zaczytanego stycznia! 📚😍
I wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ❤🎉


3 komentarze:

  1. Mam tylko "Miłość w płatkach śniegu", "Zupełnie inny cud" i "Pionki. Kilka z listy dopiero w planach zdobycia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale kilka mam w planach.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niezły wynik, ja w grudniu miałam trochę wolnego to w końcu udało mi się nadrobić kilka zaległości :) Ale już jutro do pracy chlip.. Dobrze, że trzy dni i znowu 4 dni wolnego ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)