niedziela, 6 grudnia 2020

5 urodziny bloga Sza! Teraz czytam6 grudnia... jak ten czas leci! To już 5 lat jak sobie tu skrobię o przeczytanych książkach. 😁😍 

Podczas tego roku patronowałam kilku książkom, nawiązałam kolejne nowe współprace z wydawnictwami i autorami, zorganizowałam kilka wywiadów i konkursów, a przede wszystkim bawiłam się zdjęciami. To, co chciałabym poprawić, to znalezienie czasu na robienie stosików zdjęć, może jakieś polecajki. I przymierzam się do lekkiej zmiany formuły comiesięcznych podsumowań. Zobaczymy jak to wyjdzie. 😉

Dziękuję wszystkim Wydawnictwom i Autorom za zaufanie i za to, że dzięki Wam świat jest znacznie barwniejszy (zwłaszcza w ostatnich trudnych miesiącach). Za emocje, za bohaterów i historie, które niejednokrotnie zmusiły mnie do chwili zadumy, uśmiechu czy płaczu.

I Wam czytelnicy bloga, którzy tu zaglądacie, komentujcie dziękuję z całego serducha ❤ Bez Was nie byłoby tego miejsca. Mam nadzieję, że dalej będziecie tu ze mną. 😊

Przy okazji zapraszam Was na mój profil na Instagramie oraz stronę na FB


Do zaczytania! Iza 🤗


18 komentarzy:

 1. Wielkie gratulacje tak wspaniałej rocznicy i oczywiście wszystkiego najlepszego! Oby kolejne 5 lat minęło równie szybko oraz pozytywnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna rocznica, gratuluję i życzę kolejnych udanych lat w blogosferze oraz samych dobrych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe urodziny Kochana. Gratuluję i życzę jeszcze wielu kolejnych. 😊 💕

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję rocznicy! To sukces, tyle lat prowadzić bloga i to jeszcze tak intensywnie jak Ty to robisz :) Podziwiam. Na Instagramie już Cię obserwuję :) Jeszcze raz wszystkiego naj! Ciesz się blogowaniem jak długo tylko się da!

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje gratulacje! Pięć lat to już naprawdę coś, szczególnie na takim rynku. Podziwiam za wytrwałość, za nowe pomysły. Życzę powodzenia w ich realizacji!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! I ciekawego bloga, i wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ten czas szybko leci. Gratuluję i życzę wielu satysfakcji z dalszego blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! Gratuluję i życzę kolejnych wielu lat blogowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję pięciu latach i życzę kolejnych miło spędzonych chwil na blogu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)