środa, 16 września 2020

ZAPOWIEDŹ: "Niebo po burzy" Agata SawickaKto zdążył stęsknić się za babcią Nusią i jej wnuczką Julianną? Już 30 września premiera "Nieba po burzy" Agaty Sawickiej - trzeciego tomu Dworu w Zaleszycach, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Dragon.

~~~OPIS:

Po magicznym lecie w Zaleszycach Julianna wraca do domu. Jest bogatsza o nowe doświadczenia, przyjaźnie i miłość. Choć szara codzienność daje się jej we znaki, związek z Danielem kwitnie. Nusia spotyka się z odnalezionym po latach Griszą. Postanawiają wziąć ślub i wydaje się, że teraz nic już nie będzie w stanie zmącić ich szczęścia. I że uczucia, które zrodziły się w starym zaleszyckim dworze, mogą mieć szczęśliwy finał.

Tymczasem los ma wobec zakochanych inne plany… Daniel wyjeżdża na kilkumiesięczne szkolenie za ocean. Julianna zostaje sama i z przerażeniem odkrywa, że jest w ciąży. Na dodatek ma wrażenie, że coś w ich związku zaczyna się psuć…

Czy miłość Julianny i Daniela przetrwa próbę, na jaką została wystawiona? Czy Nusia tym razem nie straci swojego ukochanego? I jakie jeszcze tajemnice skrywa stary dwór w Zaleszycach?Skusicie się na tę książkę? Znacie dwa wcześniejsze tomy serii? 😃


6 komentarzy:

 1. Nie znam jeszcze tej serii, ale ta zapowiedź zachęciła mnie do poznania wszystkich tomów. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam niestety poprzednich części serii, więc tym razem spasuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jakoś nie mogę się przekonać do tej serii. Fabuła wydaje się ciekawa i w moim guście, ale od kilku już osób słyszałam opinie, że niestety warsztat pisarski autorki pozostawia sporo do życzenia i trochę się obawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam jeszcze wcześniejszych tomów ale kiedyś może się skuszę na ta serie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej na razie się na nią nie skuszę. Nie znam dwóch poprzednich tomów.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dwa pierwsze tomy, ale czekam na całość. Zaczęła tylko trochę czytać i uznałam, że seria warta zebrania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)