O mnie


Witam w Sza! Teraz czytam! Cieszę się, że do mnie zawitałaś/eś. 😊

Jestem typowym książkoholikiem - jeżeli sklasyfikowano by to jako chorobę, na pewno podlegałabym leczeniu 😂 Ale nie samymi książkami człowiek żyje, prawda? Poza czytaniem mogłabym całymi dniami... grać w scrabble 😁

A jeśli chodzi o książki, szukam w nich głównie emocji. Jakichkolwiek emocji. Jak powiedział Emil Cioran: "Książka musi wywoływać obrażenia". Hmm... coś w tym jest. Najbardziej lubię i cenię sobie polską literaturę. Czytam głównie obyczaj, romans, new adult/young rzadziej kryminał, thriller. Natomiast mocno stronię od fantastyki, zwłaszcza tej ze stworami, skrzatami, itp. Ale uważam że w każdym gatunku można znaleźć coś dla siebie. Lubię debiuty, jak i uznanych już autorów. 

A jak oceniam? Przyjmuję skalę ocen od 1 do 10. Jeśli książka nie trafi w moje gusta, zawsze staram się o konstruktywną krytykę.
  
Jeśli masz ochotę, wpadnij ponownie. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub zostaniesz obserwatorem. Ze swojej strony proszę tylko o wzajemny szacunek. :)

Facebook:
https://web.facebook.com/szaterazczytam/ 

Instagram:
https://www.instagram.com/sza_teraz_czytam/

Zapraszam! 😊

Zaczytanego dnia
Iza
1 komentarz:

  1. Zainteresowała mnie strona. Pewnie tutaj wrócę.
    Stefan Górawski

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)