czwartek, 6 grudnia 2018

3 URODZINY BLOGA

3 urodziny 🎂 bloga Sza! Teraz czytam

6 grudnia - to już 3 lata jak postanowiłam, że założę bloga i zacznę pisać o przeczytanych książkach. Gdy cofnęłam się do wcześniejszych postów i tekstów... to było takie pokraczne 😂 Teraz też nie mówię, że piszę nie wiem jak, ale zauważam mały progres. Ważne, by robić to z sercem. Ostatni rok to dla mnie istne szaleństwo! Był patronat, rekomendacje na okładce, nawiązałam mnóstwo nowych współprac wydawniczych. Zaczęłam dużo staranniej dobierać książki pod siebie, to w czym czuję się najlepiej. Czasem trafię na coś, co mi nie podejdzie, ale są to pojedyncze przypadki. Mam nadzieję, że tak jak do tej pory, intuicja nie będzie mnie zawodzić. Pokochałam robienie zdjęć książkom, bo to bardzo wdzięczne modelki. Choć te z białymi i czarnymi okładkami nie raz przyprawiały mnie o nerwy. Przy okazji zapraszam Was na Instagram, gdzie znajdziecie więcej zdjęć. Próbuję w tym blogerskim świecie nie dać się zwariować, o co w dzisiejszych czasach nie trudno 😉

Dziękuję wszystkim Wydawnictwom i Autorom za zaufanie i za to, że dzięki Wam świat jest znacznie barwniejszy. Za emocje, za bohaterów i historie, które niejednokrotnie zmusiły mnie do chwili zadumy, uśmiechu czy płaczu.

I Wam, którzy tu zaglądacie, komentujcie dziękuję z całego serducha ❤ Mam nadzieję, że dalej będziecie tu ze mną. 😊


Miałam przygotować jeszcze filmik z podziękowaniami dla Autorów i Wydawnictw, którzy mi zaufali. Ale życie jest pełne niespodzianek, które można spotkać nie tylko na kartach książek. Jak zauważyliście w ostatnich dniach jest mnie tu znacznie mniej. Nie w taki sposób wyobrażałam sobie świętowanie urodzin bloga. W poniedziałek trafiłam na SOR i czeka mnie długi pobyt w szpitalu.
Trzymajcie kciuki.12 komentarzy:

 1. Kochana, gratuluję wspaniałej rocznicy. Życzę Ci kolejnych wielu lat pełnych inspiracji i pomysłów na blogowe posty, a Tobie osobiście, życzę dużo zdrówka i mocno trzymam kciuki, żebyś, jak najszybciej wróciła do domu i cieszyła się pełnią zdrowia. 💕

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych miłych chwil przy pisaniu bloga. A co do zdrówka to oczywiście trzymam kciuki i wierzę, ze wszystko się ułoży:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje z okazji rocznicy. Izo życzę kolejnych pięknych rocznic w blogosferze, licznych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności. Duuużo zdrówka. Przesyłam moc serdeczności.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Ale przede wszystkim życzę Ci dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję kolejnej rocznicy i mam nadzieję, że jeszcze wiele takich będzie :) Dużo zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ❤ Póki co wszystko stoi pod mocnym znakiem zapytania... Mam sporo czasu na przewartościowanie wszystkiego.

   Usuń
 6. Dużo zdrowia dla Ciebie i dalszych sukcesów w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)