O mnie


Witam w Sza! Teraz czytam! Cieszę się, że tutaj zawitałaś/eś.

Jestem typowym książkoholikiem - jeżeli sklasyfikowano by to jako chorobę, na pewno podlegałabym leczeniu. Latam do biblioteki przynajmniej 3 razy w miesiącu! Poza czytaniem lubię grać w scrabble, a swojego czasu również zajmowałam się haftem krzyżykowym. Nie cierpię, jak ktoś przy mnie przeklina - chociaż, co dziwne, w książkach aż tak mi to nie przeszkadza (wiadomo, kobieta zmienną jest i nikt tak do końca jeszcze jej nie rozgryzł). I jak na marzycielkę (znak zodiaku zobowiązuje) przystało, marzę o swoim własnym azylu, gdzie będę tylko ja, mój facet, kawałek jeziora, hamak, cisza, książka i...

A jeśli chodzi o książki, szukam w nich głównie emocji. Emocji wszelakich. Najbardziej lubię i cenię sobie polską literaturę. Mocno stronię od fantastyki, zwłaszcza tej ze stworami, skrzatami, itp. Ale uważam że w każdym gatunku można znaleźć coś dla siebie. Lubię debiuty, jak i uznanych już autorów. 

Jeśli masz ochotę, wpadnij ponownie. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub zostaniesz obserwatorem. Ze swojej strony proszę tylko o wzajemny szacunek. :)

Zapraszam! :)

Zaczytanego dnia
Iza


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz