O mnie


Witam w Sza! Teraz czytam! Cieszę się, że do mnie zawitałaś/eś.

Jestem typowym książkoholikiem - jeżeli sklasyfikowano by to jako chorobę, na pewno podlegałabym leczeniu. Ale nie samymi książkami człowiek żyje. Poza czytaniem uwielbiam grać w scrabble. 

A jeśli chodzi o książki, szukam w nich głównie emocji. Jakichkolwiek emocji. Jak powiedział Emil Cioran: "Książka musi wywoływać obrażenia". Najbardziej lubię i cenię sobie polską literaturę. Czytam głównie obyczaj, romans, new adult, rzadziej kryminał, thriller. Natomiast mocno stronię od fantastyki, zwłaszcza tej ze stworami, skrzatami, itp. Ale uważam że w każdym gatunku można znaleźć coś dla siebie. Lubię debiuty, jak i uznanych już autorów. 

A jak oceniam? Może czasem ktoś zastanawiać się, dlaczego moja ocena zdarza się wyższa niż u innych? Po prostu w większości przypadków wpływ na to ma sama opowiedziana historia. I jeśli wyzwoli we mnie jakieś uczucia lub czymś mnie zaskoczy, doceniam to.   
  
Jeśli masz ochotę, wpadnij ponownie. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub zostaniesz obserwatorem. Ze swojej strony proszę tylko o wzajemny szacunek. :)

Zapraszam! :)

Zaczytanego dnia
IzaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz