Strony

poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Lipiec - podsumowanie

 Hej hej! 😊 Lipiec za nami, tradycyjnie zatem mam dla Was podsumowanie. Miniony miesiąc zamykam 14 przeczytanymi książkami. To były wyjątkowo świetne lektury. A jak wyglądało to u Was? Czytaliście któryś z tych tytułów? Dajcie znać w komentarzu 😃 
Podobne podsumowanie znajdziecie również na blogu i fb.

"Niedoskonali" to powieść o poturbowanych życiowo ludziach. To książka udowadniająca, że nie należy się poddawać, gdyż nigdy nie wiemy co jeszcze przygotował dla nas los. Zawsze trzeba próbować walczyć, nie bać się zmian i mieć nadzieję na lepsze. Majka, Camila, David i Bruno czekają, by opowiedzieć Wam swoje historie. Polecam!
⭐9/10⭐"Obiecuję ci szczęście" to z jednej strony smutny obraz tego jak nie powinien wyglądać związek. Z drugiej zaś to historia dająca promyk nadziei na lepsze jutro. Przekonajcie się, czy szczęście jest na wyciągnięcie ręki? I co trzeba zrobić, by go doświadczyć? 
⭐9/10⭐"Grzech Reeda" to pełna emocji powieść o motocyklowym świecie, w którym pieczołowicie zaplanowana intryga zburzy wszystko. Czy można wygrać z własnym sercem, z uczuciami? Zachęcam abyście przekonali się o tym dołączając do facetów z motocyklowego klubu i ich... utrapień. Zapewniam że nie pożałujecie!
⭐9/10⭐"Marzenia spełniają się jesienią" to wzruszająca powieść o miłości, która pokona wszelkie przeciwności losu. To książka udowadniająca, że to, co jest nam pisane, musi się wydarzyć. Jednak zawsze trzeba choć troszkę otworzyć się na drugą osobę i przyjąć od niej pomocną dłoń. Polecam!
⭐8/10⭐"Terapia wstrząsowa" okazała się być powieścią, która wstrząsa, ale i oczarowuje i wzrusza. To lektura, która może odmienić życie każdego z nas, pozwolić odkryć siebie na nowo i pokochać takimi, jakimi jesteśmy. Przekonajcie się sami. Ja za radą jednej z postaci z książki nigdy nie pozwolę sobie wmówić, że jestem na coś za stara albo że coś nie wypada.  
⭐9/10⭐Ekscytująca, zaskakująca, budząca skrajne emocje i uczucia - taka właśnie jest powieść K.A. Figaro. Wodzi na pokuszenie, rozbudza zmysły i pozostawia ogromny niedosyt. Czy warto zaufać pragnieniom? Jak może smakować ZAKAZANY OWOC? Nie będziecie tego wiedzieć... dopóki nie spróbujecie. Polecam gorąco!
⭐9/10⭐"Terror" to rollercoaster skrajnych emocji i uczuć, które łapią nas w swoje macki i nie chcą puścić aż do finału. To powieść mafijna łamiąca stereotypy, w której złość, napięcie, wzruszenie, smutek, radość i szczęście nie pozostawiają złudzeń, że będziecie się dobrze bawić. Ja bardzo polubiłam tych chłopaków. Polecam całą trylogię!
⭐9/10⭐"Miłość jak czekolada" to słodko-gorzki romans udowadniający, że uczucie może pojawić się, gdy najmniej się tego spodziewamy. To smakowita uczta dla duszy i podniebienia. Polecam skosztować!
⭐9/10⭐"Playboy" 
to emocjonujący, gorący romans w wydaniu współczesnego Kopciuszka. Przyprawia o szybsze bicie serca, a finalnie nawet je łamie... Dacie się oczarować Charlie'emu? 
⭐9/10⭐"Twoje szczęście" to prawdziwa, pełna emocji i chwil wzruszeń powieść udowadniająca, że w życiu nie ma nic cenniejszego niż bliscy ludzie, którzy zawsze podadzą pomocną dłoń. Trzeba dbać o siebie nawzajem, bo tu na dole nic nie trwa wiecznie. Polecam gorąco!
⭐9/10⭐"Zamek z płatków róż" to powieść zarówno o przeznaczeniu, jak i wybaczaniu, ale i poświęceniu. To książka, która oczarowuje oraz pozwala wierzyć w przeznaczenie i miłość. Mówię Wam, trudno z tym wygrać. To była wspaniała podróż do Norwegii i w głąb serc bohaterów. 
⭐10/10⭐"Niegrzeczny prezes" to odważny romans biurowy z motywem hate-love, sporej różnicy wieku, tajemnic, niedomówień, nieporozumień i zakazanego uczucia. Weronika Jaczewska postawiła na pikanterię i zmysłowość. Tylko czy w świecie, gdzie obowiązuje sztywny korporacyjny kodeks jest miejsce na miłość? Co zwycięży - serce czy rozum? Sprawdźcie sami!
⭐8/10⭐"Większy kawałek nieba" to ciepła, rozgrzewająca, pełna uczuć, wrażliwości, dająca nadzieję powieść, która wzrusza i zmusza do głębokich refleksji, do inspiracji do zmian na lepsze. Tu każdy odnajdzie cząstkę siebie. Koło takiej książki nie sposób przejść obojętnie. Spróbujcie znaleźć swój własny kawałek nieba... Ja spróbowałam i nie żałuję. 
⭐9/10⭐"Zapach bzów" to obiecujący wstęp do dalszego poznawania sagi dworskiej. Zostałam oczarowana klimatem powieści, jej bohaterami i już bym chciała przeczytać kolejny tom. Polecam goraco! 
⭐9/10⭐


Zaczytanego sierpnia! 📚 


8 komentarzy:

 1. Znakomity wynik czytelniczy, gratuluję. Być może skuszę się na "Terapię wstrząsową", zapisałam tytuł na liście do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Świetny wynik!
  U mnie tylko 6 książek... najsłabszy miesiąc w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyniku! U mnie w lipcu wyszło 9 książek. Jak na mnie to bardzo dużo, zwykle czytam nieco mniej. :) Ale nie ilość się liczy, wiadomo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyniku. Nic nie czytałam, ale na 4 mam ochotę. Ja przeczytałam 8 książek, a że to był dla mnie miesiąc płaczu i zgrzytania zębami, to to i tak dobry wynik.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wynik. :D Trzy książki z Twojego zestawienia również czytałam, a "Większy kawałek nieba" czeka na mojej półce na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo książek udało Ci się przeczytać, gratuluję. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, skomentujesz, zaobserwuhesz. A ja chętnie zajrzę do Ciebie :)